Споживання алкоголю позначається на нащадках і призводить до деградації нації. Новітні дослідження показали, що згубні наслідки вживання алкоголю батьками проявляються більше у дочок, ніж у синів. Ось чому жінкам необхідно знати, що алкоголізм загрожує їм у першу чергу, а через них їх майбутній сім'ї та суспільству; залежність жінка переносить набагато важче, вона може мати більш трагічні наслідки. І якщо 40 років тому жіночий алкоголизм по відношенню до чоловічого становив соті частини відсотка, то нині він у деяких країнах досягає чоловічого, тобто зріс у багато разів.

Важко припустити, що грамотні люди не знають всієї правди про вино. Алкоголь погіршує здоров'я мільйонів людей, збільшує смертність при низці захворювань, є причиною багатьох фізичних і психічних хвороб, дезорганізує виробництво, руйнує сім'ї, різко збільшує злочинність і в значній мірі підточує моральні засади будь-якого суспільства, народу і держави. Однак найбільшим злом є те, що він веде до прогресуючого виродження генофонду нації і людства в цілому внаслідок появи високого відсотка розумово відсталих дітей.

Чарльз Дарвін, враховуючи всі тяжкі наслідки вживання алкоголю, і особливо беручи до уваги його згубну дію на потомство, змушений був голосно заявити, що «звичка до алкоголю є більшим злом для людства, ніж війна, голод і чума, разом узяті».

Кiлькiсть переглядiв: 221