«Ти можеш!» — повинен нагадувати вчитель учневі. «Він може!» — повинен нагадувати колектив. «Я можу!» — повинен повірити в себе учень.В. Шаталов


Легальна небезпека


Куріння Абсолютно легальний вид наркоманії, який призводить до появи смертельних і хронічних захворювань, що укорочують життя курця від 10 до 25 років. Уряди всіх країн світу вважають за краще закривати очі на цю смертельну залежність, отримуючи величезні податки від тютюнових корпорацій. Ідеальне коло смерті і податків.

АлкогольДругий абсолютно легальний сильний наркотик, який є причиною смерті кожного п'ятого жителя СНД - або від алкоголізму, або від неадекватних дій у п'яному стані.На сьогоднішній день близько 20% чоловічого населення східної Європи хворі прихованої формою пивного алкоголізму. Для них в нормі випивати кілька пляшок пива щодня після роботи під виглядом ритуалу «релаксації» від роботи.

Азартні ігри Залежність від азартних іграх лікарі-наркологи прирівнюють до героїнової. Якщо гравець - це на все життя. З часом людина починає грати не для того, щоб виграти, а для того, щоб пограти - знову і знову занурюватися в атмосферу гри. Закінчується, як правило, це сумно. Не багато можуть контролювати себе і в багатьох країнах цим користуються.

Фаст-фудЖирна і шкідлива їжа доступна практично на кожному перехресті. Немає легше способу заплисти жиром, чим харчуватися фаст-фудом. Швидко, недорого, смачно - ось три кити цієї згубної залежності. Штучні замінники роблять фаст-фудну їжу більш смачною і дешевою. Багато хто не може себе пересилити і міцно підсаджуються на фаст-фуд, замінюючи їм повноцінну здорову їжу.

ВідеоігриВідеоігри останнього покоління настільки реалістичні і привабливі мережевим онлайн-режимом, що поглинають більше будь-якого наркотику. Хіба не не хочеться відчути себе героєм у вигаданому віртуальному світі? Вбратися в середньовічні обладунки лицаря, приміряти образ мага-чародія... Мільйони людей по всьому світу платять чималі гроші за право жити у віртуальній грі. Доходить до того, що люди починають проводити більше часу в грі, ніж в реальному житті. Це страшно.

ТБ

Телевізор - одна з найпоширеніших залежностей на планеті. Візуальна стимуляція ілюзії реального життя захоплює і спустошує. Відберіть у телеманів «зомбоящик» і ви побачите справжню ломку на фізичному рівні. Виникне депресивний стан спустошеності, людина стане дратівливою, насилу буде контролювати свою поведінку. Телебачення - це один суцільний нескінченний потік односторонніх розваг, які імітують повноцінне життя інших людей. Людям завжди подобається підглядати за іншими і світом. Об'єктиви мільйонів телекамер по всьому світу виконують роль всевидючого ока, підключившись до якого можна відчути себе володарем.... пульта.

Кiлькiсть переглядiв: 107